Банкети в ресторані Fiji

У Fiji Lounge Bar можна проводити різні заходи: маленькі і великі, особисті та громадські, ділові й святкові, галасливі й консервативні. Їх загальна риса – індивідуальний підхід і позитивні емоції. Тут вміють чути гостей, складати для них ідеальне меню, прогнозувати і передбачати бажання. Якщо ви шукаєте місце для проведення важливого дня, це безумовно, Fiji Lounge Bar.


Ми радимо звернути увагу на наступні варіанти організації банкету.

Літня тераса

Перш за все, в теплу пору року це – живописна літня тераса з затишною лайнж-зоною і м’якими кріслами для комфортного відпочинку з кальяном в компанії друзів. Кількість персон для банкету – 40 осіб, для фуршету – 70 осіб.

ЗалА «АкварІум»

Зала «Акваріум» ідеально підходить для заходів сімейного типу. Примітна особливість і головна прикраса даної зали – мальовничі акваріуми з екзотичними рибками. Бенкети в залі «Акваріум» доступні для 40 гостей, фуршети – для 55 персон.

Банкетний зал в ресторані Fiji

ЗалА «Fiji»

Зала Fiji з помітним інтер’єром і професійною апаратурою припаде до смаку всім любителям караоке, живої музики та запальних танців. Кількість персон для банкету – 65 осіб при посадці «острівцями», для фуршету – 120 осіб.

залА «ХИЖИНА»

Затишна лаунж зала з романтичною обстановкою. Головна особливість цього залу дерев’яний розпис на стінах з неоновим підсвічуванням, що надає цій залі незвичайну атмосферу. Оптимально комфортне розміщення 15-18 чоловік.

Банкетний зал в ресторані Fiji

VIP ЗалА «Fiji»

Нарешті, VIP-зала Fiji, спроектована для невеликих компаній і камерного відпочинку з ізольованим входом. Комфортно провести час в ньому зможуть 25-30 осіб.

ПОСЛУГИ І ОБЛАДНАННЯ FIJI LOUNGE BAR:

  • Плазмові панелі,
  • Проектор,
  • Можливість індивідуального оформлення обраної зали (дивани, стільці, крісла, круглі або фуршетні столи)

Такі особливості банкету на Подолі в ресторані Fiji. На додаток до наявних опцій ми готові проводити дитячі свята, DJ-вечірки та вечори з живою музикою.


Якщо у вас намічається банкет – не роздумуючи, телефонуйте нашому менеджеру: (067) 215 98 88.

Поширені запитання

Який середній чек на гостя?

З бюджетом від 800 грн на людину ви отримаєте добре накритий стіл з алкоголем.

Чи можна взяти алкоголь з собою?

Так! Умови обговорюються індивідуально з менеджером.

Чи можна замовити цілий зал для однієї компанії?

Так. Вартість залежить від дня тижня і обраної вами зали. Вартість закриття зали складає суму вашого депозиту, на яку ви робите замовлення по кухні й бару.

Чи можна провести караоке для окремої компанії?

Так! Ми організовуємо індивідуальне караоке для компаній, які забронювали цілу залу.
Доставка ролів